MUDr. Kateřina Táborská

Radiofrekvence – (KONTUR MD) NOVINKA !!!

Multipolární radiofrekvenční systém KONTUR MD je bezpečnou, účinnou a nechirurgickou (neoperativní) lékařskou metodu k odbourávání tuků z tukových buněk a k omlazení kůže. Ošetření přístrojem KONTUR MD je alternativou pro ženy a muže, kteří si přejí efektivní odstranění nadbytečné tukové tkáně bez chirurgického (operačního) zákroku.Tato metoda není omezená k ošetření jenom některých části těla, ale naopak, lze s ní ošetřit libovolnou lokalizaci (nejčastěji oblast tváře, brady, paží, boků, stehen a břicha).

Liposukce” je trvalá – uvolněné tuky z tukových buněk jsou postupně odbourány a zlikvidovány imunitním systémem. Ošetření lze libovolně opakovat do té doby, kdy je přítomna nadbytečná tuková tkáň.

Doba zákroku se pohybuje mezi 20 a 45 minutami a okamžitě po zákroku se můžete zapojit do běžných denních aktivit. (Není třeba nosit speciální elastické bandáže či prádlo jako po chirurgické liposukci.). Za přibližně 28 – 42 dní po 6-8 zákrocích dochází k průměrnému zmenšení obvodu dané oblasti o 2 – 9 cm. Ošetření je bezbolestné.

Provedení metody: Na lůžku ošetřovatel/ka použije ruční sondu (zařízení, které mění elektrickou energii na radiofrekvenční vlny), aby zaměřil působení radiofrekvečních (RF) vln na označenou ošetřovanou plochu Vašeho těla.

Během ošetření RF vlny proniknou cíleně do podkoží a cíleně uvolňují z tukových buněk tuky, ale přitom neporuší kůži, krevní cévy ani nervy. Multipolární technologie zabezpečuje jemné a pravidelné tvarování ošetřované oblasti. RF vlny aktivně zlepšují elasticitu kolagenních vláken a zvyšují hladinu kolagenních vláken o vice než 28%. Tím se stává vzhled kůže mladší a zdravější.

Na konci ošetření nebudete pociťovat žádné nepříjemné pocity ani nežádoucí účinky a budete se moci okamžitě zapojit do běžných denních aktivit. Není potřeba žádné zotavovací období.

Po ošetření přístrojem KONTUR MD by měl klient k dosažení optimálního efektu nejíst následující tři dny tučnou stravu a pokud možno ani jednoduché sacharidy (cukr, pečivo). Výhodná je kombinace ošetření přístorjem KONTUR MD CARISMED a následná fyzická námaha (pravidlené cvičení) doplněná kúrou manuální nebo přístojové lymfodrenáže ošetřené partie těla.

Ošetření přístrojem KONTUR MD není vhodné u klientů:

1. s akutním infekčním onemocněním
2. u nemocných s chron.nemocemi imunitního systému, pojivové tkáně, kůže, krve, jater a poruchy hojení.
3. u těhotných
4. s kardiostimulátorem
5. s kovovými náhradami kloubů či jinými protézami v ošetřované oblasti.
6. a vkleslými jizvami nebo kýlou v ošetřované oblasti.
7. mladších 18 let.