Každé pondělí v červenci call centrum do 12:00 hod mimo provoz.         

15.7.-19.7. ordinace bez lékaře. Přítomna pouze sestra.  Call centrum v provozu.

Epilace břicha a hrudníku

Současný trend nám velí mít tělo bez jediného chloupku. A proto se jejich odstraňování stalo naprosto běžnou a samozřejmou záležitostí jak žen, tak i mužů.

Potkat ženu s neoholenýma nohama je stejné faux pas jako spatřit muže v posilovně s hustě porostlou hrudí deroucí se z oblečení. Pokud toužíte zbavit se nežádoucího ochlupení na břiše či hrudníku, pak Vám na Epilační klinice MEDICADERMA nabízíme řešení v podobě trvalé laserové epilaceOdstranění chloupků pomocí laseru je v současnosti nejúčinnější epilační metoda.

Principem ošetření je zasáhnout laserovým paprskem kořínky chloupků, které jsou ve své růstové fázi. V té se však ve stejnou dobu nachází pouze okolo 30 až 40 % chloupků. Pro trvalé odstranění ochlupení je tedy nutné laserové ošetření 4 – 6 x opakovat.

Přibližně 4 týdny před epilací laserem doporučujeme chloupky nevytrhávat, pouze holit. Pro dosažení, co nejlepšího výsledku chloupky v ošetřované partii den před zákrokem oholíme! Z fyzikálního hlediska je nutné zasáhnout chloupek tak, aby energie laseru zacílila cibulku a nebyla pohlcena chloupkem na povrchu kůže. Při zachování delších chloupků laser nezasáhne optimálně cibulku a energie zůstane na povrchu.

Ceník

Podrobný ceník veškerých epilačních procedur naleznete zde.

Lze koupit i formou dárkového poukazu – kontaktujte nás

Objednejte se k nám…

Po této rezervaci Vás budeme telefonicky kontaktovat a upřesníme vše potřebné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Naše smluvní pojišťovny